X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
berenj
berenj دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶

رنج هاشمی ،از بهترین و برترین برنج های خوب و خوش پخت ایرانی است . علت نام گذاری برنج هاشمی به  نام هاشمی ، این است که کشاورزی که آن را پیدا کرد، یوسف هاشمینام داشت. یوسف هاشمی ، در سال ۱۳۶۴ این برنج را کشف کرد و در اوایل سال های ۱۳۷۰ به تولید انبوه رسانید. شما می توانید فیلم چگونگی کشف برنج هاشمی را ببینید تا یوسف هاشمی ، خودش برای شما توضیح بدهد که چگونه برنج هاشمی را پیدا کرده  است.

برنج هاشمی گیلان مرادی

به دلیل این که برنج هاشمی ، جزو برنج های اعلا به حساب می آید، قیمت بالاتری نسبت به برنج های دیگر دارد. وقتی در مغازه برنج فروشی هستید، بدانید که اگر تقاضای برنج هاشمی داشته باشید، با یکی از گران ترین برنج های ایرانی سر و کار خواهید داشت.

البته در پخت ، برنج هاشمی جبران این موضوع را خواهد داشت؛ آن هم وقتی که عطر و بوی آن ، در خانه و کوچه پیچید و به خانه همسایه هم رسید ! برعکس برنج های خارجی که انگار هورمون به خودشان تزریق کرده اند: فقط قد می کشند و بو ندارند . مزه هم که صفر ! بنابراین بهتر است که از  برنج هخاهی با کیفیت داخلی استفاده شود.

امروزه برنج نوع هاشمی با مارک ها و برند های زیادی عرضه می شود که یکی از آنها مرادی است. علاوه بر این برند، تولیدکننده های دیگری نیز هستند که برنج هاشمی تولید می کنند. این برنج ها با تنوع بسیار زیاد خود در سوپرمارکت اینترنتی شهر24 هم به فروش می رسند که می توانید با حق انتخاب بالا و به راحتی خریداری کنید.

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :